strony dla dzieci - mamuu.pl

bajki na mamuu.pl
gry dla dzieci
pomoc dotycząca mamuu.pl – wyszukiwarki ze stronami dla dzieci
Witaj na stronach naszej wyszukiwarki!
Stworzyliśmy ją specjalnie dla dzieci, tak aby miały on możliwość w łatwy i bezpieczny sposób trafić na trony które je interesują, strona jest cały czas rozbudowywana, zmieniana a tym samym ulepszana. Baza stron rozbudowywana jest praktycznie codziennie. Na razie może wydawać się ona skromna, jednak dołożymy wszelkich starań aby ten katalog stron dla dzieci, stał się prawdziwą wyszukiwarką dla najmłodszych!

Informacje dodatkowe
mamuu.pl jest to wyszukiwarka która powstała z myślą o najmłodszych użytkownikach internetu. Cel jaki sobie postawiliśmy tworząc ta stronę to bezpiecznie wprowadzenie dzieci w świat internetu. Strony dodane do indeksu mamuu.pl są sortowane, do bazy stron dododawane są tylko te strony których treść przeznaczona jest dla dzieci od 3 do 13 lat. Przed dodaniem strony do wyszukiwarki staramy się zapoznać z treścią. Tematyka stron związana jest przede wszystkim z dziećmi i ich zainteresowaniami. Strony podzieliśmy na kategorie Taki podział w znacznym stopniu ułatwi dzieciom nawigacje, sama budowa i sposób wyszukiwania informacji jest bardo podobny do wyszukiwarek „dla dorosłych” dlatego też dobyte umiejętności dziecko bez trudu zastosuje w takich wyszukiwarkach jak Google, Yahoo czy Bing. Zdobywanie informacji, a co za tym idzie korzystanie z wyszukiwarek internetowych jest przyszłością. Pozwólmy więc naszym pociechą wejść w świat internetu bez zagrożeń jakie się w nim czają.

Znasz stronę która powinna się znaleźć w wyszukiwarce mamuu.pl?
Zasugeruj ją nam korzystając z formularza dostępnego tutaj!
Po sprawdzeniu przesłanego adresu zamieścimy stronę w odpowiedniej kategorii.

Nie odpowiadamy za treści zawarte na stronie jak i za treści stron znajdujących się w wyszukiwarce. Mimo że robimy wszystko co w naszej mocy by dostarczać tylko bezpieczne treści, to jak każdy możemy popełnić mały błąd.
Kontakt / Pytania / Sugestie - info@mamuu.pl. Zapraszamy serdecznie od kozystania z naszego serwisu.

Jeśli nie wyrażasz zgody aby twoja strony znajdowała się w naszej wyszukiwarce prosimy o kontakt: info@mamuu.pl. W takim wypadku strona zostanie natychmiast usunięta z naszego indeksu.

Przykładowe wyszukiwanie za pomocą naszej wyszukiwarki dla hasła: strony dla dzieci.


notka prawna | polityka prywatności
Wspomagane przez:shider | thumbalizr | overLIB | flaticon